Kombinovaný kočík MiluKids Vivaio 2019

MiluKids Vivaio je kombinovaný kočík s možnosťou namontovania autosedačky do rámu kočíka. Má ľahký, praktický dizajn a systém tlmenia nárazov, ktorý zvyšuje jazdné pohodlie. Kočík Vivaio je pre dieťa mimoriadne pohodlný. Bol vyrobený z najlepších materiálov, ktoré zabezpečujú, aby malo dieťatko v kočíku správne podmienky. Vivaio upúta svojím moderným dizajnom s lesklým povrchom čalúnenia.
Autosedačka / vajíčko
  • bez autosedačky
  • s autosedačkou + 75 €
Vyberte farebnosť
  • VIV-01
  • VIV-02
  • VIV-03
  • VIV-04
  • VIV-05
  • VIV-06
  • VIV-07
  • VIV-08
394,17 €
S DPH Dodanie od 7 - 30 dní

Detský kombinovaný kočík MiluKids Vivaio 2019

Dvojkombinácia  - 2 v 1 obsahuje:

Dvojkombinácia kočíka 2 v 1 obsahuje:
-odľahčená alumíniová konštrukcia
-hlboká vanička s krytom
-športová sedačka s nánožníkom
-taška s prebaľovacou podložkou
-gélové - bezúdržbové kolieska
-uzatvárateľný nákupný košík
+pláštenka
+sieťka proti hmyzu
+ držiak na fľaše
+ rukavice na kočík

 Trojkombinácia kočíka 3 v 1 obsahuje všetky časti dvojkombinácie + autosedačku MiluKids Kite 0+ (0-13 kg) + adaptéry ( cena 75€)

Vanička v kočíku Milu Kids Vivaio bola navrhnutá tak, aby bola čo najfunkčnejšia a vytvárala  pre dieťa vhodné podmienky. Vnútro vaničky je vyrobené z priedušných  materiálov. Použitie vhodných tkanín a ďalšie vetranie zabezpečujú primeranú cirkuláciu vzduchu. Vďaka tomu má detský kočík zdravé a bezpečné podmienky. Operadlo vo vaničke je nastaviteľné tak, aby dieťa mohlo mohlo byť vždy v  bezpečnej polohe. Strieška vo vaničke Vivaio je priestranná  a chráni pred slnečným žiarením a nepriaznivými poveternostnými podmienkami.  Vo vaničke je kokosový matrac, ktorý je pohodlný a vhodný pre jemnú chrbticu dieťaťa.

Športovú sedačku možno nainštalovať  v smere alebo proti smeru jazdy. Operadlo je nastaviteľné až do ležiacej polohy. Opierka nôh je nastaviteľná tak, aby si dieťa mohlo ľahnúť v pohodlnej polohe, aj keď počas prechádzky zaspáva. V chladnejších dňoch bude nánožník výborný doplnok. Kočík MiluKids Vivaio má 5-stupňové bezpečnostné pásy s nastaviteľnou výškou, vďaka čomu sa prispôsobujú rozmerom batoľaťa. Strieška  je veľká , priestranná, polohovacia. Je vynikajúcou ochranou pred slnečným žiarením, zaisťuje vetranie vnútri kočíka. Sedadlo má textilnú podložku  - mäkkú, vyrobenú z priedušných látok. Detský kočík Milu Kids Vivaio bol vyrobený tak, aby dieťatku poskytoval pohodlie, a aby bol úplne bezpečný. Športová sedačka je navyše vybavená bezpečnostnými pásmi a ochrannou bariérou. Bariérka  je vyberateľná, takže nezavadzia pri umiestňovaní alebo vyberaní dieťatka z kočíka.

Rám v kočíku Milu Kids Vivaio je ľahký, hliníkový, ale s pevnou konštrukciou. Má blokádu zabraňujúcu nekontrolovateľnému zloženiu kočíka a nastaviteľnú výšku rukoväte. Kočík je vybavený systémom tlmenia nárazov, ktorý zvyšuje pohodlie pri používaní. Má tiež otočný systém predných kolies s možnosťou blokovania pre priamy pohyb, čo má pozitívny vplyv na ľahkosť jazdy, najmä v ťažšom teréne. Centrálna brzda umožňuje zastaviť kočík jedným pohybom. Rám kočíka má blokádu, ktorá zabraňuje nekontrolovanému zloženiu.

Ku kočíku je praktické príslušenstvo, vďaka ktorému je kočík ideálne vhodný pre všetky podmienky a za každého počasia. Sú to: praktická taška, pláštenka, sieťka proti komárom, držiak na fľaše, rukavice na kočík, prebaľovacia podložka.

Detský kočík Milu Kids Vivaio  2 v 1 sa môže ľahko stať pohodlným a praktickým cestovným systémom 3 v 1 , pripevnením autosedačky/ vajíčka  na rám kočíka. Autosedačka je vhodná aj ako nosidlo,  jednoduché uchytenie do adaptérov na konštrukciu kočíka, mäkkú vložku pre najmenšie deti, trojbodové bezpečnostné pásy sa ľahko nastavia podľa toho, ako dieťa rastie, polohovanie rúčky, striešku a kryt na nožičky, homologizovaná podľa normy ECE R44/04, prispôsobená na montáž do auta do originálnej bázy ISOFIX alebo do bežných pásov v aute

Pomocou štandardných alebo lux adaptérov  môžete na rám kočíka namontovať aj autosedačky populárnych značiek: Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi a BeSafe.

Tabuľka dát

Rok:
2019
Typ kolies:
Gélové
Možnosť pripevnenia autosedačky:
Áno ( pomocou adaptérov )
Predné otáčacie kolesá:
Áno ( s možnosťou zaaretovať )
Počet kolies:
štvorkolesové
Typ kočíka:
kombinovaný

Špecifické referencie