Sleepover Grey šedý / vanička + sedák

SX317.GR
510,00 €
S DPH - Dodanie od 7 do 30 dní

Vanička a športový sedák s doplnkami pre kočík Silver Cross Sleepover. Podvozok je nutné objednať samostatne.

Kočík Silver Cross Sleepover je určený pre všetkých, ktorí vyhľadávajú klasický, elegantný dizajn s nádychom nostalgie. Kočík vyniká špičkovou kvalitou spracovania aj použitých materiálov. Pri jeho výrobe boli použité luxusné vysokogramážne textílie s precíznym prešívaním. Kvalitné viacvrstvové pochrómovanie aj dokonalé zvary na podvozku zaručujú mnohoročnú životnosť a dokonalý vzhľad kočíka aj pri každodennom používaní. Detaily ako kožený poťah rukoväte či magnetická ozdoba dotvára pri pohľade na kočík pocit dokonalosti a luxusu.

Priestranná vanička s nánožníkom, určená pre deti od narodenia, je vhodná aj pre nočné spanie. Je vybavená luxusným matracom z pamäťovej peny a bambusovou vložkou s výplňou, ktorá je antibakteriálna a vyniká prirodzenou tepelnou reguláciou. Pre deti od cca 6 mesiacov do 25 kg je určený športový sedák, ktorý je možné umiestniť v i proti smeru jazdy. Športový sedák je možné sklopiť do úplného ľahu pre zdravé spanie. Súčasťou striešky kočíka je vyťahovacie slnečná clona a sieťované ventilačné okienko pre lepšiu ochranu a pohodlie dieťaťa počas slnečných dní. Kočík ponúka i možnosť odvetrávania v spodnej časti vaničky.

Súčasťou kočíka je farebne zladený nánožník k športovému sedáku a luxusná prebaľovacia taška. Na ochranu proti dažďu je kočík vybavený pláštenkou.

Podvozok ku kočíku Sleepover je predávaný samostatne. Je dodávaný v chrómovanom vyhotovení a ľahko sa skladá aj rozkladá. Priestranný drôtený košík pojme okrem všetkých potrieb pre dieťa i menší nákup. Veľké nafukovacie kolesá na kovovom ráfiku a vysoko kvalitné odpruženie sú zárukou hladkej jazdy. Vďaka precízne navrhnutému odpruženiu tlmičov je navyše hojdania kočíka úplne tiché.

Na podvozok kočíka je možné bez nutnosti použitia adaptérov nasadiť autosedačku Silver Cross Simplicity (autosedačka sa predáva samostatne).

Technické údaje:

Hmotnosť podvozku: 12,5 kg
Hmotnosť korbičky: 9 kg
Rozmery: 110 x 60 x 109 cm
Rozmery zloženého kočíka: 81 x 60 x 46 cm

Vnútorné rozmery kočíka - športové sedenie 

(dĺžka chrbta - šírka - celková dĺžka): 48 x 33 x 90 cm

Hlboká vanička (dĺžka - šírka):  75 x 33 cm

 

Nosnosť: 25 kg

SX317.GR

Tabuľka dát

Rok:
2018
Typ kolies:
Nafukovacie kolieska
Predné otáčacie kolesá:
Nie
Počet kolies:
štvorkolesové
Typ kočíka:
retro kočík

Špecifické referencie