• Novinka

Kočík kombinovaný Atteso Ledo 2021

Kombinovaný kočík Atteso Ledo 2021 – to je elegancia, štýl, jednoduchosť, ale aj bezpečnosť a originálny dizajn. Kočík je v piatich farbách, vyrobený z ekologickej kože. Do konštrukcie je možné namontovať autosedačku/ vajíčko.

Autosedačka / vajíčko
 • bez autosedačky
 • s autosedačkou Kite
Vyberte farebnosť
 • Atteso Ledo ATL-01
 • Atteso Ledo ATL-02
 • Atteso Ledo ATL-03
 • Atteso Ledo ATL-04
 • Atteso Ledo ATL-05
345,83 €
S DPH

Na externom sklade

KOMBINOVANÝ KOČÍK MILUKIDS ATTESO LEDO 2021

Dvojkombinácia  - 2 v 1 obsahuje:

 • odľahčená alumíniová konštrukcia
 • hlboká vanička s krytom
 • športová sedačka s nánožníkom
 • taška s prebaľovacou podložkou
 • gélové - bezúdržbové kolieska
 • uzatvárateľný nákupný košík
 • +pláštenka
 • +sieťka proti hmyzu
 • + držiak na fľaše

Trojkombinácia kočíka 3 v 1 obsahuje všetky časti dvojkombinácie + autosedačku MiluKids Kite 0+ (0-13 kg) + adaptéry ( cena 83€)

Vanička v kočíku Milu Kids  Atteso Ledo bola navrhnutá tak, aby bola čo najfunkčnejšia a vytvárala  pre dieťa vhodné podmienky. Vnútro vaničky je vyrobené z priedušných  materiálov. Použitie vhodných tkanín a ventilačné okno so sieťkou zabezpečujú primeranú cirkuláciu vzduchu. Vďaka tomu má detský kočík zdravé a bezpečné podmienky. Operadlo vo vaničke je nastaviteľné tak, aby si dieťa mohlo vždy udržiavať bezpečnú polohu. Strieška vo vaničke  je priestranná  a chráni pred slnečným žiarením a nepriaznivými poveternostnými podmienkami.  Vo vaničke je matrac, ktorý je pohodlný a vhodný pre jemnú chrbticu dieťaťa. Vnútorné rozmery vaničky: d/š: 74/35 cm, hmotnosť 3,9 kg

Športovú sedačku možno nainštalovať  v smere alebo proti smeru jazdy. Operadlo kočíka je nastaviteľné až do ležiacej polohy. Opierka nôh je nastaviteľná tak, aby si dieťa mohlo ľahnúť v pohodlnej polohe, aj keď počas prechádzky zaspáva. V chladnejších dňoch bude nánožník výborný doplnok. Kočík Milu Kids Atteso Ledo má 5-stupňové bezpečnostné pásy s nastaviteľnou výškou, vďaka čomu sa prispôsobujú rozmerom batoľaťa. Strieška  je veľká , priestranná, polohovacia. Vynikajúca ochrana pred slnečným žiarením a zaisťuje vetranie vnútri kočíka. Sedadlo má textilnú podložku  - mäkkú, vyrobenú z priedušných látok. Detský kočík Milu Kids Atteso Ledo bol vyrobený tak, aby dieťaťu poskytoval nielen pohodlie , ale aj aby bol pre batoľa úplne bezpečný. Športová sedačka je navyše vybavená bezpečnostnými pásmi a ochrannou bariérou. Bariérka  je vyberateľná, takže nezasahuje do umiestňovania alebo vyberania dieťaťa z kočíka. Hmotnosť : 5,1 kg

Rám v kočíku Milu Kids Atteso Ledo je ľahký, hliníkový, ale má silnú konštrukciu. Má blokádu zabraňujúcu nekontrolovateľnému zloženiu kočíka a nastaviteľnú výšku rukoväte. Kočík je vybavený systémov tlmenia nárazov, ktorý zvyšuje pohodlie pri používaní. Má tiež otočný systém predných kolies s možnosťou blokovania pre priamy pohyb, čo má pozitívny vplyv aj na ľahkosť jazdy, najmä v ťažšom teréne. Predné aj zadné kolieska majú systém pruženia.Centrálna brzda umožňuje zastaviť kočík jedným pohybom. Hmotnosť: 8,6 kg

Ku kočíku je praktické príslušenstvo, vďaka ktorému je kočík ideálne vhodný pre všetky podmienky a za každého počasia. Sú to: praktická taška, pláštenka, sieťka proti komárom, držiak na fľaše.

Detský kočík Milu Kids Atteso Ledo  2 v 1 sa môže ľahko stať pohodlným a praktickým cestovným systémom 3 v 1 , pripevnením autosedačky/ vajíčka  na rám kočíka. Autosedačka je vhodná aj ako nosidlo, jednoduché uchytenie do adaptérov na konštrukciu kočíka, mäkká vložka pre najmenšie deti, trojbodové bezpečnostné pásy sa ľahko nastavia podľa toho, ako dieťa rastie, polohovanie rúčky, strieška a kryt na nožičky, homologizovaná podľa normy ECE R44/04, prispôsobená na montáž do auta do originálnej bázy ISOFIX alebo do bežných pásov v aute.V univerzálnej farbe.

Pomocou štandardných alebo lux adaptérov  môžete na rám kočíka namontovať aj autosedačky populárnych značiek: Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi a BeSafe.

Tabuľka dát

Rok:
2021
Typ kolies:
Gélové
Možnosť pripevnenia autosedačky:
Áno ( pomocou adaptérov )
Predné otáčacie kolesá:
Áno ( s možnosťou zaaretovať )
Počet kolies:
štvorkolesové
Typ kočíka:
kombinovaný
ISOFIX:
áno ( pomocou bázy)

Špecifické referencie