• Novinka

Autosedačka Espiro Beta Isofix 9-36 kg

Autosedačka je určená pre deti s hmotnosťou 9 - 36 kg, skupina: 1/2/3, od približne 9 mesiacov do 12 rokov. Je vyrobená v súlade s európskou bezpečnostnou normou ECE R44 / 04, upevňuje sa systémom ISOFIX a pásom Top Tether alebo pásmi (skupina 2/3). V aute sa inštaluje v smere jazdy.
Vyberte farebnosť
  • 03 denim
  • 07 gray&silver
  • 08 gray&pink
  • 10 onyx
  • 17 graphite
135,83 €
S DPH Dodanie od 7 - 30 dní


Popis:

Detská autosedačka bola navrhnutá, otestovaná a certifikovaná v zmysle európskej normy pre detské bezpečnostné vybavenie (ECE R 44/04). Ide o detský záchytný systém schválený normou č. 44/04 pre tri rôzne typy inštalácie:
– pomocou kotviacich systémov ISOFIX a Top Tether je zariadenie klasifikované ako ISOFIX Universal pre skupinu I (9-18 kg), a to za prísnejších podmienok, ako mali zariadenia, ktoré boli aplikované v minulosti a ktoré toto označenie nemali.
– pomocou detskej autosedačky bez voliteľného ISOFIX, s 3-bodovými bezpečnostnými pásmi, je zariadenie klasifikované ako „Universal“ pre skupinu II, III (15-36 kg)
– pomocou voliteľného ISOFIX, s 3-bodovými bezpečnostnými pásmi do auta, je zariadenie klasifikované ako „polouniverzálne“, ktoré je kompatibilné na použitie vo vozidlách uvedených v príslušnom „zozname schválených vozidiel“ pre skupinu II, III (15-36 kg)

Bezpečnostná záruka
  • Autosedačka Espiro Beta je homologovaná v zmysle európskych požiadaviek ECE R44 / 04. Autosedačka je vyrobená vo fabrike s certifikáciou ISO 9001. Upevňovací pás Top Tether je zárukou ešte lepšej montáže sedačky do auta.
Pohodlie dieťaťa
  • Autosedačka Espiro Beta zaručuje dieťaťu plný komfort jazdy. Sedačka má extra mäkké redukčné vložky, ktoré stabilizujú polohu najmenších detí, plné nastavenie sedadla a opierky hlavy tak, aby bolo možné autosedačku nastaviť na výšku a hmotnosť dieťaťa. Sedačka má ďalšie vrstvy, ktoré absorbujú energiu počas prípadnej kolízie. Materiál je mäkký a príjemný na dotyk a je odnímateľný.
Rozmery a váha:
Vonkajšie v/d/š: 56/31/27 cm
Váha: 15,4 kg

Tabuľka dát

Rok:
2019
ISOFIX:
Áno
Váhová kategória:
9 - 36 kg

Špecifické referencie