FILTER

Cena

135,00 € - 525,00 €

Rok:

Typ kolies:

Nové produkty

Nové produkty

Kategórie

Kategórie

Kočíky pre dvojičky 2018

Kočíky pre dvojičky sú určené pre dve deti rovnakého veku. Môže ísť o kombinované kočíky, ktoré sú pre deti od narodenia do približne 3 rokov a obsahujú 2 vaničky, 2 športové sedačky prípadne aj 2 autosedačky. Taktiež je možnosť športového a golfového kočíka, ktorý je zvyčajne určený pre deti od veku 6 mesiacov. Sú však aj modely športových a golfových kočíkov pre deti od narodenia. V kočíkoch pre dvojičky môžu byť deti umiestnené vedľa seba alebo za sebou/tandemové kočíky. Modely kočíkov pre dvojičky z roku 2018 sú stále žiadané. Vyhovujú súčasným trendom a požiadavkám na dizajn a kvalitu.

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • Coletto Enzo Twin 2018

  315,83 €

  Enzo Twins je športový kočík určený pre dve deti s maximálnou hmotnosťou do 30 kg. Moderný a štýlový dizajn, pohodlné vnútro a bezdušové gélové kolieska zaisťujú spokojné prechádzky s deťmi. Jednoduché a rýchle skladanie jednou rukou umožňuje jednoduché prenášanie. Kompaktné rozmery pri bezproblémovom skladovaní. Šírka kočíka 76 cm uľahčuje prechod cez štandardné dvere.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Kočík dvojíčkový Valco Snap Duo Black čierna/čierna

  290,83 €

  Štýlový, moderný, extra ľahký kočík pre dvojičky Snap Duo s čiernou konštrukciou.

  Na externom sklade
 • EasyGo Domino

  207,50 €

  Moderný športový kočík pre dvojičky má systém skladania jednou rukou. Kočík je možné využiť aj od narodenia. Opierky sú individuálne regulovateľné.

  na objednávku (3-30 dní)
 • 2OF US

  520,83 €

  Novinka 2018 od firmy EasyGO. 2OF US je kombinovaný kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík tandemového typu s dvoma vaničkami a dvoma športovými sedadlami. Do konštrukcie je možné pomocou adaptérov upeviť aj dve autosedačky Starter 0+.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Onyx Tandem Eco

  465,83 €

  Onyx Tandem Eco je novšia verzia kombinovaného kočíka pre dvojičky v nových, moderných farebnostiach. Kočík má dve vaničky a dve športové sedačky. Do konštrukcie je možné pomocou adaptéra nakliknúť aj dve autosedačky. Časti kočíka sa upevňujú na konštrukciu za sebou.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Riko® Team

  475,00 €

  Riko® Team premiérová NOVINKA 2018! Kombinovaný kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík s vaničkami, športovými sedačkami a možnosťou pripnúť autosedačky (vajíčka) do konštrukcie kočíka. 

  na objednávku (3-30 dní)
 • 4Baby Twins

  145,00 €

  Moderný dvojičkový alebo súrodenecký kočík golfového typu. Opierky sú individuálne regulovateľné.

  na objednávku (3-30 dní)