FILTER

Cena

195,00 € - 570,00 €

Rok:

Typ kolies:

Kategórie

Kategórie

Kočíky pre dvojičky od narodenia

Kočíky pre dvojičky od narodenia poskytujú komfort nie len bábätkám ale i rodičom, najmä pre ovládanie kočíka, ktoré je dôležité z hľadiska dvojitej hmotnosti kočíka. Majú inovatívny charakter a ozostávajú z dvoch pohodlných sedačiek. Môžu to byť napríklad kombinované kočíky, ktoré sú pre deti od narodenia do približne 3 rokov a obsahujú 2 vaničky, 2 športové sedačky, prípadne 2 autosedačky. V kočíkoch pre dvojičky môžu byť deti umiestnené vedľa seba alebo za sebou/ tandemové kočíky. Všetko záleží na vašom výbere, ktorý model uprednostníte. 

Počet produktov: 16

Zobrazuje sa 1-16 z 16 položiek
 • Kočík pre dvojičky Tako...

  510,00 €

  Kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík Acoustic Duo. Je to typ kočíka, v ktorom sú deti umiestnené vedľa seba, preto majú rodičia možnosť vidieť a skontrolovať hneď obidve detičky. Konštrukcia je z odolných materiálov, vďaka čomu sa vyznačuje pevnosťou. Predné otočné kolieska umožňujú obratnosť a ľahkú manévrovateľnosť. Rukoväť má nastavenie výšky, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Kočík športový Valco Snap...

  290,83 €

  Štýlový, moderný, extra ľahký kočík pre dvojičky Snap Duo s čiernou konštrukciou.

  Na externom sklade
 • EasyGo Domino

  207,50 €

  Moderný športový kočík pre dvojičky má systém skladania jednou rukou. Kočík je možné využiť aj od narodenia. Opierky sú individuálne regulovateľné.

  na objednávku (3-30 dní)
 • 2OF US

  520,83 €

  Novinka 2018 od firmy EasyGO. 2OF US je kombinovaný kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík tandemového typu s dvoma vaničkami a dvoma športovými sedadlami. Do konštrukcie je možné pomocou adaptérov upeviť aj dve autosedačky Starter 0+.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Onyx Tandem Eco

  465,83 €

  Onyx Tandem Eco je novšia verzia kombinovaného kočíka pre dvojičky v nových, moderných farebnostiach. Kočík má dve vaničky a dve športové sedačky. Do konštrukcie je možné pomocou adaptéra nakliknúť aj dve autosedačky. Časti kočíka sa upevňujú na konštrukciu za sebou.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Riko® Team

  475,00 €

  Riko® Team premiérová NOVINKA 2018! Kombinovaný kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík s vaničkami, športovými sedačkami a možnosťou pripnúť autosedačky (vajíčka) do konštrukcie kočíka. 

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto 42 Sport 2017

  339,17 €

  Bebetto 42 Sport je športová verzia kočíka pre dvojičky, z ktorého je možné pridaním vaničky poskladať aj súrodenecký kočík. Je ľahko ovládateľný aj pri dvojnásobnom zaťažení.

  na objednávku 4-6 týždňov
 • Dalga Lift Duo

  566,67 €

  Kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík Dalga Lift Duo je vyrobený tak, že deti môžu ležať alebo sedieť vedľa seba. Konštrukcia je z odolných materiálov, vďaka čomu sa vyznačuje pevnosťou. Predné otočné kolieska umožňujú obratnosť a ľahkú manévrovateľnosť. Rukoväť má nastavenie výšky, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Dalga Lift Duo Slim

  566,67 €

  Kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík je moderný a funkčný. Dalga Lift Duo Slim je dizajnérsky produkt firmy Tako. Kočík je vyrobený z kvalitných materiálov, jednotlivé časti kočíka sú usporiadané za sebou.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto42 2017

  482,50 €

  Kočík Bebetto42 2017 je určený pre dve deti. Konštrukcia je stabilná a odolná, zaisťuje bezpečnosť. Vaničky a športové sedačky sú atraktívne. Hliníkové profily zabezpečujú ľahkú konštrukciu.


  na objednávku 4-6 týždňov
 • Twinny

  391,67 €

  Moderný súrodenecký/dvojičkovský kočík Twinny od firmy Baby Active. Časti kočíka sa dajú do konštrukcie upevniť v smere alebo proti smeru jazdy.

  7-30 dní
 • Duo Stars

  290,83 €

  Moderný kočík pre dvojičky s dvoma prenosnými taškami. Jednoduchým spôsobom je možné   hlboký kočík zmeniť na športový.

  7-30 dní
 • Onyx Tandem

  438,33 €

  Kombinovaný kočík pre dvojičky, s dvoma vaničkami a dvoma športovými sedačkami. Do konštrukcie je možné pomocou adaptéra nakliknúť dve autosedačky. Časti kočíka sa upevňujú na konštrukciu za sebou.

  7-30 dní
 • Freestyle Twins

  374,17 €

  Kombinovaný kočík pre dvojičky, s dvoma vaničkami a dvoma športovými sedačkami. Do konštrukcie je možné pomocou adaptéra nakliknúť dve autosedačky.

  7-30 dní
 • Twin K2 Plus

  396,67 €

  Moderný a praktický kočík pre dvojičky alebo súrodenecký kočík.

  7-30 dní
 • Jumper X Duo STTF

  375,00 €

  Moderný súrodenecký/dvojičkovský kočík.

  7-30 dní