Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Baby Design

 • Kombinovaný kočík Baby Design Lupo Comfort Beige

  350,00 € -55,00 €295,00 €

  AKCIA za super cenu! Elegantný kombinovaný kočík Lupo Comfort má mäkké pruženie, priestrannú vaničku, vysoko kvalitné textílie. Je ideálny na prechádzky od prvých dní života. Kočík sa dá poskladať ako dvoj alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku
 • Športový kočík Baby Design Coco 2019

  116,67 €

  Je to mimoriadne pohodlný kočík s polohovateľným operadlom na spanie a unikátnou vložkou s jedinečnou potlačou. Jednoduché zloženie bez nutnosti demontáže bariérky sú len niektoré z výhod COCO!  Skladanie jednou rukou je pohodlné a rýchle. Čo ešte robí COCO jedinečným kočíkom? Estetická ekologická koža na rukoväti je tiež praktické riešenie pre rodičov, pretože ekologická koža sa ľahko udržiava čistá.

  na objednávku
 • Baby Design Smart 2019

  147,08 €

  Športový kočík Smart je nový kočík v ponuke Baby Design.
  Čo je na ňom tak výnimočného? Trebárs nastaviteľná výška rukoväte. Táto vlastnosť sa bude hodiť najmä vtedy, ak sa výška rodičov o dosť líši a obaja chcú mať pri spoločných prechádzkach s kočíkom maximálne pohodlie.
  Pokiaľ si Vás týmto kočík získal, prečítajte si o jeho ďalších výhodách. Možno ste práve našli spoločníka na Vaše rodinné výlety.

  na objednávku
 • Baby Design SWAY

  103,33 €

  Športový kočík pre rodičov, ktorý hľadajú ľahký a agilný kočík. Hliníková konštrukcia sa ľahko používa a skladá.

  na objednávku
 • Baby Design Look 2019

  164,17 €

  Športový kočik LOOK je novinkou v rade Baby Design. Je určený aj pre najnáročnejších rodičov. Konzistentná konštrukcia s matným povrchom, inovatívny spôsob nastavenia operadla, exkluzívny vzhľad to je dokonalá kombinácia funkčnosti a dizajnu.

  na objednávku
 • Baby Design Clever New 2019

  125,00 €

  Športový kočík Clever 2019 je pohodlný nielen pre rodičov, ale maximálne zabezpečuje pohodlie malého pasažiera. Nové farebnosti osvedčeného a obľúbeného kočíka. Jemná grafická potlač na strieške a sedadle, farba 27 je verzia v šedej melanžovej tkanine. Testovaný mimo štandardného zaťaženia až do 23 kg!

  na objednávku
 • Baby Design Look Air 2019

  199,92 €

  Športový kočik LOOK AIR na nafukovacích kolesách je ideálne riešenie pre rodičov, ktorí sa pohybujú so svojim dieťaťom po rozmanitom teréne. Vysoko kvalitné tkaniny sú praktické, majú aj estetický vzhľad. Elegantná konštrukcia kočíka a konzistentné príslušenstvo vytvárajú perfektný celok do každého ročného obdobia.  Plne odpružené kolesá dodávajú kočíku ešte väčší komfort počas jazdy.

  na objednávku
 • Baby Design Penne

  91,67 €

  Penne je multifunkčná stolička, ktorá sa stane najlepším spoločníkom pri pokojnom stolovaní vášho dieťatka. Čalúnenie je vyrobené z ekologickej kože a jedinečný vzhľad stielky z neho urobia ideálny doplnok k modernému interiéru.

  na objednávku
 • Baby Design Dream

  67,08 €

  Dream je detská postieľka pre najnáročnejších rodičov. Je veľmi univerzálna. Môže byť tiež použitá ako ohrádka na hranie. Jej bohaté vybavenie znamená, že aj keď cestujete, máte plné pohodlie.

  na objednávku
 • Baby Design Holiday

  50,83 €

  Potrebujete klasické lôžko, ktoré bude tiež fungovať ako ohrádka, alebo chcete zmeniť výšku matraca? Toto je veľmi užitočná funkcia! Umožňuje vám použiť postieľku bez ohľadu na to, či je dieťa nemluvňa, alebo sa stáva stále viac nezávislým.

  na objednávku
 • Baby Design Simple

  45,00 €

  Jednoduchá detská postieľka, kompaktná po zložení, jednoduchá preprava. 

  na objednávku
 • Lupo Comfort Limited

  374,17 €

  Kombinovaný kočík Lupo Comfort Limited. Jedinečná, zamatová textília príjemná na dotyk a jedinečná farba rámu, vytvárajú jeho originálny dizajn. NEW !!!  Držiak fliaš v základnej výbave.

   

   

     na objednávku
 • Baby Design Lolly 2017

  75,83 €

  Novinka od Baby Design. Plastová stolička na kŕmenie Lolly 2017 má stielku vyrobenú z extrémne mäkkého a príjemného materiálu, takže sa vaše dieťa cíti veľmi pohodlne.

  na objednávku
 • Baby Design Candy 2017

  78,33 €

  Klasická vysoká stolička Baby Design Candy - je pohodlné miesto na jedenie, vhodná pre vaše dieťa, ale aj pre vás. Pomôže rýchlo sa naučiť správnemu stolovaniu. A keď sa rozloží, stáva sa komfortným nábytkom pre detskú izbu, skvelým miestom na hranie alebo kreslenie. Toto riešenie je užitočné pre deti, ktoré sa už pohybujú nezávisle. Táto stolička má toľko možností!

  na objednávku
 • Click

  119,17 €

  Baby Design Click je jeden z najľahších kočíkov na trhu. Váži niečo cez 6 kg. Ľahká manipulácia a rýchle skladanie - to sú prednosti tejto novinky 2017.


  skladom (do 3 dní)
 • Baby Design adaptér na autosedačku Leo

  14,58 €

  Adaptéry pre autosedačku Leo Baby Design sú určené na kočíky Baby Design: Lupo Comfort New, Dotty a Husky.

  na objednávku
 • Autosedačka Leo Baby Design

  51,67 €

  Autosedačka Leo od Baby Design je určená na ochranu pre najmenších cestujúcich.Poskytuje bezpečné položenie na sedadlo auta a stabilné upevnenie.

   

  na objednávku
 • Lupo Comfort

  350,00 €

  Kombinovaný kočík Lupo Comfort má mäkké pruženie, priestrannú vaničku, vysoko kvalitné textílie. Je ideálny na prechádzky od prvých dní života. Kočík sa dá poskladať ako dvoj alebo trojkombinácia s autosedačkou.


   

   

     na objednávku
 • Baby Design Pepe 2018

  65,83 €

  Baby Design Pepe 2018 je plastová stolička, ktorá je jednoduchá a funkčná. Je určená na jedenie aj zábavu. V roku 2016 získal zlaté ocenenie v prieskume SuperMama Awards.

  na objednávku
 • Mini 2017

  76,67 €

  Športový kočík určený pre deti od 6 mesiacov (do 15 kg váhy dieťaťa).

  na objednávku
 • Walker Lite

  107,50 €

  Športový kočík určený pre deti od 6 mesiacov (do 15 kg váhy dieťaťa).

  na objednávku