Značky

Značky

Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Paradise Baby

 • Kočík kombinovaný Paradise Baby FX 2021

  Na externom sklade

  Kombinovaný kočík Paradise Baby FX - to je vývoj k dokonalosti. FX prichádza s úplne novým rámom v dvoch farbách:čierna s prvkami vo farbe medeného zlata alebo čierna s prvkami grafitovej farby. Nový model kočíka je k dispozícii v 17 farbách - 6 farebností sú celé vyrobené z ekokože a 11 je z textilnej látky.

 • Euforia Shimmer 2018

  na objednávku

  Paradise Baby Euforia Shimmer 2018 je štýlový kombinovaný kočík z ekokože v matno-lesklej úprave. Kočík má vaničku a športovú sedačku. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku
 • Magnetico Slim 2018

  na objednávku

  Novinka od Paradise Baby. Kombinovaný kočík Magnetico Slim 2018 je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku
 • Magnetico

  skladom (do 3 dní)

  Paradise Baby Magnetico je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  skladom (do 3 dní)
 • Hlboký kočík Magnetico

  na objednávku

  Magnetico od firmy Paradise baby je moderný vaničkový/hlboký kočík. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť. Do konštrukcie je možné pripevniť aj autosedačku Kite od narodenia do 13 kg.

  na objednávku
 • Melody

  na objednávku

  Paradise Baby Melody je zaujímavý kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku
 • Hlboký kočík Melody

  na objednávku

  Melody je vaničkový/ hlboký kočík od firmy Paradise Baby. Je to moderný kočík, ktorý neobsahuje športovú sedačku. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Strieška účinne chráni pred dažďom alebo slnkom. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku
 • Euforia

  na objednávku

  Paradise Baby Euforia je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku
 • Hlboký kočík Euforia

  na objednávku

  Paradise Baby Euforia je hlboký/vaničkový model moderného kočíka. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Strieška účinne chráni pred dažďom alebo slnkom. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku