Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Paradise Baby

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek
 • Euforia Shimmer 2018

  520,83 €

  Paradise Baby Euforia Shimmer 2018 je štýlový kombinovaný kočík z ekokože v matno-lesklej úprave. Kočík má vaničku a športovú sedačku. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Magnetico Slim 2018

  410,00 €

  Novinka od Paradise Baby. Kombinovaný kočík Magnetico Slim 2018 je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Magnetico

  466,67 €

  Paradise Baby Magnetico je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  skladom (do 3 dní)
 • Hlboký kočík Magnetico

  254,17 €

  Magnetico od firmy Paradise baby je moderný vaničkový/hlboký kočík. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť. Do konštrukcie je možné pripevniť aj autosedačku Kite od narodenia do 13 kg.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Melody

  405,83 €

  Paradise Baby Melody je zaujímavý kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Hlboký kočík Melody

  229,17 €

  Melody je vaničkový/ hlboký kočík od firmy Paradise Baby. Je to moderný kočík, ktorý neobsahuje športovú sedačku. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Strieška účinne chráni pred dažďom alebo slnkom. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Euforia

  512,50 €

  Paradise Baby Euforia je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Hlboký kočík Euforia

  295,00 €

  Paradise Baby Euforia je hlboký/vaničkový model moderného kočíka. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Strieška účinne chráni pred dažďom alebo slnkom. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)