Zoznam produktov značky Junama

Ponuka exkluzívnych kočíkov od spoločnosti JUNAMA sa nachádza na trhu už niekoľko rokov. Junama je jedinečná značka, pretože má vo svojom portfóliu kočíky, ktoré uľahčujú život deťom a ich rodičom.

Tieto jedinečné produkty spájajú unikátny dizajn, moderné technologické riešenia, kvalitu a pevnosť spracovania, ako aj spoľahlivosť v akejkoľvek oblasti. Ponuka značky Junama je určená výnimočným zákazníkom, ktorí oceňujú modernosť, dizajn a štýl, ako aj najnovšie technológie výroby detských výrobkov. Junama je synonymom produktov vyrobených z lásky k  deťom a  s dôrazom na ich bezpečnosť a pohodlie. Junama je symbolom elegancie, vkusu a kvality.

Podkategórie
Detské kočíky Junama
Kombinované kočíky Junama
Autosedačky Junama
Autosedačky 0-13 kg Junama

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Junama Cosatto Limited Edition

  494,17 €

  Kombinovaný kočík Junama Cosatto. Nevšedná kolekcia v portfóliu zn. Junama. Limitovaná séria kočíkov na sezónu 2018. Nápaditosť, originálnosť, ale najmä bezpečie a pohodlie pre vaše dieťatko.    ... aj tento luxusný kočík môže byť vaším módnym doplnkom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Junama Fashion Pro

  541,67 €

  Kombinovaný kočík Fashion Pro pochádza z novej kolekcie roku 2018. Patrí do portfólia značky Junama. Nápaditý, originálny, ale najmä bezpečný a pohodlný pre vaše dieťatko.               ... aj tento luxusný kočík môže byť vaším módnym doplnkom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Junama Fashion

  477,50 €

  Kočík Fashion je z novej kolekcie roku 2018 a patrí do portfólia značky Junama. Elegantný, ale najmä bezpečný a pohodlný pre vaše dieťatko.    ... aj tento luxusný kočík môže byť vaším módnym doplnkom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Junama Madena

  479,17 €

  Kombinovaný kočík Madena patrí do portfólia značky Junama. Elegantný, ale najmä bezpečný a pohodlný pre vaše dieťatko. ... aj tento luxusný kočík môže byť vaším módnym doplnkom.

  na objednávku (3-30 dní)