Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky MiluKids

Počet produktov: 13

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek
 • Kombinovaný kočík MiluKids...

  394,17 €
  MiluKids Vivaio je kombinovaný kočík s možnosťou namontovania autosedačky do rámu kočíka. Má ľahký, praktický dizajn a systém tlmenia nárazov, ktorý zvyšuje jazdné pohodlie. Kočík Vivaio je pre dieťa mimoriadne pohodlný. Bol vyrobený z najlepších materiálov, ktoré zabezpečujú, aby malo dieťatko v kočíku správne podmienky. Vivaio upúta svojím moderným dizajnom s lesklým povrchom čalúnenia.
  Na externom sklade
 • Kombinovaný kočík MiluKids...

  329,17 €

  Kombinovaný kočík Starlet Next 2019 v nádherných farebnostiach a nových materiáloch. 2-kombinácia kočíka: vanička, športová sedačka. 3-kombinácia: vanička, športová sedačka a autosedačka Kite vo farbe kočíka, ktorú je možné pripevniť do konštrukcie.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Kombinovaný kočík MiluKids...

  332,50 €

  Castello Forever 2019 je vylepšená verzia predchádzajúceho modelu kombinovaného kočíka Castello od firmy MiluKids. Na kočíku sú použité najnovšie módne textilné materiály. Konštrukcia má nový systém odpruženia pre lepšie pohodlie. Do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačku Kite.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Castello Forever

  329,17 €

  Castello Forever je vylepšená verzia kombinovaného kočíka od firmy MiluKids. Na kočíku sú použité najnovšie módne textilné materiály. Do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačku Kite.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Starlet Plus

  320,83 €

  Starlet Plus je najnovšia modelová rada obľúbeného kočíka od firmy MiluKids. Moderné textilné materiály sú príjemne zladené s prvkami z ekokože. Kočík má vaničku, športovú sedačku a do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačku Avioanut Kite.

  na objednávku (3-30 dní)
 • MiluKids Modern

  350,00 €

  Modern NOVINKA 2018! Štýlový kombinovaný kočík: moderná vanička (nie je plastová) + športová sedačka + možnosť pripevniť autosedačku - vajíčko do konštrukcie kočíka.

  na objednávku (3-30 dní)
 • MiluKids Sesto

  325,00 €

  Sesto NOVINKA 2018! Elegantný a nápaditý kombinovaný kočík: vanička + športová sedačka + možnosť pripevniť autosedačku (vajíčko) do konštrukcie kočíka.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Retro kočík MiluKids...

  287,50 €

  Trendový klasický kombinovaný kočík pre deti od narodenia do troch rokov s možnosťou nasadenia autosedačky ( vajíčka ) do konštrukcie kočíka.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Starlet New 2018

  320,83 €

  Kombinovaný kočík Starlet New 2018 v nádherných farebnostiach a nových materiáloch. 2-kombinácia kočíka: vanička, športová sedačka. 3-kombinácia: vanička, športová sedačka a autosedačka Kite vo farbe kočíka, ktorú je možné pripevniť do konštrukcie.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Como X

  312,50 €

  Kombinovaný kočík Como X. Netradičné farebné prevedenie spojené s ekokožou - to je novinka od MiluKids. Kočík má vaničku, športovú sedačku. Do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačky MiluKids Carlo alebo Avionaut Kite vo farbe kočíka.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Castello

  307,50 €

  Kombinovaný kočík Castello v módnych jednofarebných alebo vzorovaných farebnostiach. Kočík má vaničku, športovú sedačku. Do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačku.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Como

  312,50 €

  Moderný kombinovaný kočík Como od firmy MiluKids. Kočík má vaničku, športovú sedačku. Do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačku MiluKids Carlo vo farbe kočíka.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Starlet Special Edition

  303,33 €

  Moderný kombinovaný kočík Starlet Special Edition má čierny rám s chrómovanými prvkami. Kočík má vaničku, športovú sedačku. Do konštrukcie je možné podľa potreby pripevniť aj autosedačku.

  na objednávku (3-30 dní)