Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky ESITO

 • Rukavice na kočík Lara Golf plus

  10,42 €

  Rukavice Lara Golf plus od firmy Esito sú výborný zimný doplnok vášho kombinovaného kočíka alebo golfového kočíka. Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý chráni vaše ruky pred chladom, vetrom a dažďom. Vnútorná výplň  je výrazne hrejivejšia než bežne používaný polar alebo fleece, navyše je príjemný na ruky.

  na objednávku
 • Rukavice na kočík Golf Magna

  10,33 €

  Rukavice Golf Magna od firmy Esito sú výborný zimný doplnok vášho kombinovaného kočíka alebo golfového kočíka. Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý chráni vaše ruky pred chladom, vetrom a dažďom. Vnútorná výplň  je výrazne hrejivejšia než bežne používaný polar alebo fleece, navyše je príjemný na ruky.

  na objednávku
 • Zimný fusak Esito Mumio Magna taft

  80,00 €

  Novinka pre sezónu 2018/2019 - najluxusnejší model fusaku pre tohtoročnú sezónu. Moderný strih, vynikajúca tepelná izoláciou a tvarová stálosť. Fusak  je vyrobený z netradičného materiálu taft tkz.nekonečný hodváb.

  na objednávku
 • Zimný fusak Esito Mumio Magna prešiv

  80,00 €

  Novinka pre sezónu 2018/2019 - luxusný model fusaku pre tohtoročnú sezónu s vynikajúcou tepelnou izoláciou a tvarovou stálosťou. Fusak Esito Mumio Magna prešiv je z prešívaného, vodeodolného materiálu Softshell. 

  na objednávku
 • Zimný fusak Esito Mumio Magna Dots

  65,83 €

  Úplne nový model fusaku pre sezónu 2018/2019 od Esito, moderný strih, skvelé parametre a vysoká miera prepracovania zimného fusaku garantuje jednoduché, pohodlné a bezproblémové užívanie zimného fusaku MUMIO Magna Dots.

  na objednávku
 • Zimný fusak Esito Mumio Magna

  65,83 €

  Novinka pre sezónu 2018/2019 - úplne nový model fusaku pre tohtoročnú sezónu s vynikajúcou tepelnou izoláciou a tvarovou stálosťou. Fusak Esito Mumio Magna je vyrobený z vodeodolného materiálu s paropriepustnou membránou Softshell. 

  na objednávku
 • Slnečná clona Esito

  13,75 €

  Slnečná clona Esito chráni pred priamym slnkom, má UV filter a ľahko sa pripína na striešku kočíka.

  na objednávku
 • Letný autofusak Esito plyš

  20,33 €

  Letný autofusak Esito plyš je vyrobený z materiálu overeného skúšobňou v ČR. Dieťatko si vo fusaku udrží potrebnú teplotu, podľa potreby môže byť prikryté alebo odkryté. Prierezy na bezpečnostné pásy sú samozrejmosťou.

   

  na objednávku
 • Zimný autofusak Lara

  20,33 €

  Kvalitný zimný autofusak Lara od českej firmy Esito je vhodný do autosedačky (vajíčka), do vaničky kočíka aj do prenosnej tašky. Výhodou autofusaku je možnosť rozopnúť vrchný diel bez rozopínania bezpečnostných pásov.

  Autofusak je vhodný na jeseň, zimu a jar.


  na objednávku
 • Rukavice Softshell Limited

  16,67 €

  Rukavice Softshell - rukávnik ku kočíkom. Vďaka softshellu je priepustnosť iba smerom von. Moderný a praktický doplnok, ktorý ochráni ruky pred chladom, vetrom a dažďom. Čierno-biele rukávniky s farebnou stálosťou a snehobielou výplňou Lara.

  skladom do 4 pracovných dní
 • Fusak SOFT DUO Plus Limited

  57,50 €

  Veľmi kvalitný multifunkčný, klasický a praktický zimný fusak do kočíka aj do autosedačky Esito SOFT DUO Plus pre deti od 0 do 3 rokov. Zimný fusak pre bábätká je vyrobený z vodeodolného materiálu s paropriepustnou membránou Softshell. Čierno-biely fusak s farebnou stálosťou a snehobielou výplňou Lara.

  skladom (do 3 dní)
 • Fusak SOFT

  39,17 €

  Veľmi kvalitný multifunkčný, klasický a praktický zimný fusak do kočíka aj do autosedačky Esito SOFT pre deti od 0 do 3 rokov. Zimný fusak pre bábätká je vyrobený z vodeodolného materiálu s paropriepustnou membránou Softshell so zvýšenou odolnosťou proti oderu. Možno použiť v klasickom kočíku, autosedačke, športovom kočíku a prenosnej taške.

  na objednávku
 • Zimný fusak Esito Soft Duo Plus

  49,17 €

  Veľmi kvalitný multifunkčný, klasický a praktický zimný fusak do kočíka aj do autosedačky Esito SOFT DUO Plus pre deti od 0 do 3 rokov. Zimný fusak pre bábätká je vyrobený z vodeodolného materiálu s paropriepustnou membránou Softshell so zvýšenou odolnosťou proti oderu.

  na objednávku
 • Rukavice Softshell

  14,17 €

  Rukavice Softshell - rukávnik ku kočíkom. Vďaka softshellu je priepustnosť iba smerom von. Moderný a praktický doplnok, ktorý ochráni ruky pred chladom, vetrom a dažďom.

  na objednávku
 • Rukavice Lara

  8,75 €

  Rukavice Lara - rukávnik ku kočíkom. Je to moderný a praktický doplnok, ktorý ochráni ruky pred chladom, vetrom a dažďom.

  na objednávku