Značky

Značky

Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Invictus

 • Invictus V-Print

  na objednávku

  Invictus V-Print je produkt vytvorený z lásky k deťom. Veľká pozornosť je venovaná detailom všetkých prvkov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť detí. Skvelý kočík s novým vzorovaným designom, moderným technickým riešením, kvalitou, odolnosťou a spoľahlivosťou na každom povrchu.Luxusná značka pre novorodencov. Belgický dizajn. Sny sa stávajú realitou ...

  na objednávku
 • Invictus V-Plus Colors

  na objednávku

  Model V-Plus Colors je kombinovaný kočík určený pre veľmi náročných klientov, ktorí ocenia modernosť, dizajn, štýl a najnovšie výrobné technológie vo výrobkoch pre malé deti.V-Plus Colors s nádherným farebným motívom je jedinečný kočík, v ktorom sa spája originálny dizajn, moderné technologické riešenia, kvalita a spoľahlivosť v akomkoľvek teréne.   

   
  na objednávku
 • Invictus V-Plus

  na objednávku

  Model V-Plus je kombinovaný kočík určený pre veľmi náročných klientov, ktorí ocenia modernosť, dizajn, štýl a najnovšie výrobné technológie vo výrobkoch pre malé deti.V-Plus je jedinečný kočík, v ktorom sa spája originálny dizajn, moderné technologické riešenia, kvalita a spoľahlivosť v akomkoľvek teréne.   

   
  na objednávku