Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Invictus

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Invictus V-Plus

  465,83 € -169,00 € 296,83 €
  Skvelá cena!!! Model Invictus V-Plus vo farbe Grafit Melange je kombinovaný kočík určený pre veľmi náročných klientov, ktorí ocenia modernosť, dizajn, štýl a najnovšie výrobné technológie vo výrobkoch pre malé deti.V-Plus je jedinečný kočík, v ktorom sa spája originálny dizajn, moderné technologické riešenia, kvalita a spoľahlivosť v akomkoľvek teréne.   

   
  skladom (do 3 dní)
 • Invictus V-Print

  474,17 €

  Invictus V-Print je produkt vytvorený z lásky k deťom. Veľká pozornosť je venovaná detailom všetkých prvkov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť detí. Skvelý kočík s novým vzorovaným designom, moderným technickým riešením, kvalitou, odolnosťou a spoľahlivosťou na každom povrchu.Luxusná značka pre novorodencov. Belgický dizajn. Sny sa stávajú realitou ...

  na objednávku (3-30 dní)
 • Invictus V-Plus Colors

  499,17 €

  Model V-Plus Colors je kombinovaný kočík určený pre veľmi náročných klientov, ktorí ocenia modernosť, dizajn, štýl a najnovšie výrobné technológie vo výrobkoch pre malé deti.V-Plus Colors s nádherným farebným motívom je jedinečný kočík, v ktorom sa spája originálny dizajn, moderné technologické riešenia, kvalita a spoľahlivosť v akomkoľvek teréne.   

   
  na objednávku (3-30 dní)
 • Invictus V-Plus

  465,83 €

  Model V-Plus je kombinovaný kočík určený pre veľmi náročných klientov, ktorí ocenia modernosť, dizajn, štýl a najnovšie výrobné technológie vo výrobkoch pre malé deti.V-Plus je jedinečný kočík, v ktorom sa spája originálny dizajn, moderné technologické riešenia, kvalita a spoľahlivosť v akomkoľvek teréne.   

   
  na objednávku (3-30 dní)