Nové produkty

Nové produkty

Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Anex

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek
 • Batoh Anex pre otcov/mamy

  42,50 €

  Batoh v originálnom štýle ANEX je vyrobený z nepremokavého a praktického neoprénu a eko kože. Batoh je multifunkčný, priestranný, s vnútornými priehradkami a jednou veľkou vonkajšou priehradkou so zapínaním 2 zipsmi.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Taška Anex pre mamičky

  40,00 €

  Taška pre mamičku v originálnom štýle ANEX. Je vyrobená z nepremokavého a praktického neoprénu a eko kože. Multifunkčná, priestranná, s vnútornými priehradkami. Výška popruhu je nastaviteľná.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex® Vogue 2018

  474,17 €

  Anex® Vogue 2018 je limitovaná séria obľúbeného kočíka. Kompaktný a ľahký kombinovaný kočík, ideálny pre rozľahlé metropoly aj menšie mestečká. Použitie ekologických materiálov a využitie najnovších technológií garantujú bezpečnosť dieťatka. Harmónia klasickej tradície a švajčiarského dizajnu. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex® Sport Basic Collection 2018

  457,50 €

  Anex® Sport Basic Collection 2018 je nová kolekcia obľúbeného kočíka. Kompaktný a ľahký kombinovaný kočík, ideálny pre rozľahlé metropoly aj menšie mestečká. Použitie ekologických materiálov a využitie najnovších technológií garantujú bezpečnosť dieťatka. Harmónia klasickej tradície a švajčiarského dizajnu. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex®Cross 2018

  487,50 €

  Elegantný vzhľad kombinovaného kočíka Anex® Cross vytvára nielen jeho dizajn, exkluzívne eko materiály, ale aj funkcionalita a praktickosť. Moderná eko-koža odoláva chladu aj teplotám. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)