FILTER

Cena

45,00 € - 105,00 €

Rok:

Typ kolies:

Kategórie

Kategórie

Lacné športové kočíky

Športové kočíky sú určené pre deti od 6 mesiacov, avšak niektoré sú už od narodenia. Ich výhodou je praktickosť, a to, že sa dajú sa rýchlo poskladať a nezaberajú toľko miesta. Majú polohovaciu opierku chrbátika a väčšinou aj polohovaciu podnožku. Ich súčasťou sú bezpečnostné pásy, madlo, prípadne pultík. V prípade, že majú oáčané predné kolieska, manipulácia je o to jednoduchšia. Vyberte si ten pravý z našej ponuky za skvelé ceny.

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • Kočík športový Easy Steel...

  95,83 €

  Obľúbený kočík Easy vo farbe Steel Blue 2019 z rady Basic Line.Kočík EASY demonštruje ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký nákupný kôš, štýlový dizajn s čiernym rámom. V jednoduchosti je sila!

  Na externom sklade
 • Kočík športový Easy Dusty...

  95,83 €

  Obľúbený kočík Easy vo farbe Dusty Lilac 2019 z rady Basic Line.Kočík EASY demonštruje ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký nákupný kôš, štýlový dizajn s čiernym rámom. V jednoduchosti je sila!

  Na externom sklade
 • 4Baby Rapid 2019

  85,83 €

  4Baby Rapid 2019 je osvedčený športový kočík s príjemnou a ľahkou manipuláciou. Má polohovanie chrbtovej opierky až do ľahu, polohovanie podnožky a extra predlžovaciu striešku.

  dostupnosť 3-30 dní
 • Kočík športový Easy...

  90,83 €

  Obľúbený kočík Easy vo farbe Midnight Blue z rady Basic Line.Kočík EASY demonštruje ako jednoduché to vlastne môže byť! Ľahká, napriek tomu veľmi stabilná konštrukcia, skvelá ovládateľnosť, jednoduché skladanie jednou rukou, praktický a veľký nákupný kôš, štýlový dizajn s čiernym rámom. V jednoduchosti je sila!

  Na externom sklade
 • Bomiko Model S

  56,67 €

  Ľahký športový kočík s plnou rukoväťou a pultíkom pre rodičov.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bomiko Model XL 2017

  78,33 €

  Ľahký, praktický a veľmi priestranný golfový kočík Bomiko Model XL s  pohodlným úchytom na prenášanie. Nové farebnosti poťahov a nové kolieska.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bomiko Model L 2017

  77,50 €

  Ľahká hliníková konštrukcia spojená s jeho jednoduchosťou zabezpečuje minimálne rozmery a váhu. Nové farebnosti poťahových látok a nové kolesá v modeloch 2017.

  na objednávku (3-30 dní)