Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Graco

Graco Logo

 

 

Graco je globálna značka existujúca na trhu už viac ako 60 rokov.

Graco Metal Products začalo pôsobiť v roku 1942 vo Filadelfii v USA. V tom čase firma ešte nevyrábala tovar určený pre deti. Keď jeden z dvoch spoločníkov firmu opustil, Graco sa rozhodlo zaviesť do ponuky novú líniu produktov pre deti. Od tej doby je Graco jednotkou na trhu s tovarom pre deti.


V Európe Graco začalo pôsobiť v septembri 1997 a firemný imidž si vybudovalo vďaka inovácií, bezpečnosti a vysokej kvalite svojich výrobkov. Oddelenie výskumu a vývoja neustále prispôsobuje výrobky štýlu života, prostredia a rozpočtu dnešných rodičov. Práve kombinácia kvality, inovácie a dobrej ceny umožnila Gracu dosiahnutie prvého miesta medzi kočíkmi a druhého medzi autosedačkami vo Veľkej Británii.

Podkategórie
Detské kočíky Graco
Športové kočíky Graco
Autosedačky Graco
Autosedačky 15-36 kg Graco

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek
 • Hojdačka LOVIN HUG s adaptérom

  137,50 €

  Graco Lovin 'Hug je hojdačka navrhnutá tak, aby poskytovala dieťatku pohodlný odpočinok a spánok. Vybavená 6 rýchlosťami hojdania a 4 polohami opierky - dáva vášmu dieťaťku úplný kľud a relax. Závesné plyšové hračky stimulujú zrak dieťaťa. Až 10 melódií vám umožní utíšiť a zabaviť vaše dieťa.Polstrované sedadlo so 4-stupňovým sklonom mu poskytne viac pohodlia.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Hojdačka SWING N BOUNCE

  106,25 €

  Luxusný produkt 2 v 1: samostatné lehátko a upokojujúca kolíska v jednom. Poskytuje najvyšší komfort a ochranu. Má šesťstupňovú reguláciu rýchlosti a rotujúca hrazdička s odoberacími hračkami. Kolíska vybavená odnímateľnou opierkou hlavičky a polstrovaným sedadlom pre väčšie pohodlie. Ľahko sa mení na samostatné lehátko.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Hojdačka SIMPLE SWAY

  112,50 €

  Bohato vybavená hojdačka Graco Simple Sway kolíše dieťa takým spôsobom, že napodobňuje pohyby matky a dáva mu pocit bezpečia a istoty.Vibračné zariadenie s dvoma rýchlosťami. Spolu s 15 melódiami a farebnými hračkami, zapája pozornosť dieťaťa a poskytuje mu zábavu. Možnosť pripojenia k elektrickému napájaniu umožňuje výrazne predĺžiť životnosť batérie.


  na objednávku (3-30 dní)
 • Hojdačka GLIDER ELITE

  155,00 €

  Graco Glider Elite je hojdačka a kolíska v jednom, ktorá upokojuje dieťa takmer ako matka v náručí. Jemné vibrácie prinášajú dieťaťu pokojnú atmosféru a desať melódií, vrátane relaxačnej hudby, pomôžu rozvíjať zmysly dieťaťa.  na objednávku (3-30 dní)
 • Graco Milestone

  145,83 €

  Autosedačka Graco Milestone pre vekovú skupinu 0 + / 1/2/3 je jedinou multifunkčnou autosedačkou, ktoré rastie s vaším dieťaťom - od narodenia do veku 12 rokov (alebo od narodenia do 36 kg hmotnosti). Toto je jediná autosedačka, ktorú bude vaše dieťa potrebovať.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Tea Time

  40,83 €

  Stolička na kŕmenie Tea Time od firmy Graco má nízku hmotnosť a je ľahká na prenášanie.

  7-30 dní
 • Connext

  37,50 €

  Autosedačka je určená pre váhovú kategóriu od 15 do 36 kg.


  7-30 dní
 • Affix

  81,67 €

  Autosedačka je určená pre váhovú kategóriu od 15 do 36 kg.


  7-30 dní
 • Mirage+

  85,83 €

  Ľahký športový kočík GRACO je vhodný pre deti od narodenia do 3 rokov.

  7-30 dní
 • Evo

  169,17 €

  Ľahký športový kočík GRACO Evo s otáčaním sedačky v obidvoch smeroch jazdy je vhodný pre deti od narodenia do 3 rokov.

  7-30 dní