Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Adamex

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek
 • Kombinovaný kočík Adamex Cristiano Speciale Edition 2020

  465,83 €

  Kombinovaný kočík Cristiano sa vyznačuje jedinečným rámom, ktorý je vybavený novým, jednoduchým skladacím systémom a novými komponentmi, vďaka ktorým je kočík ešte spoľahlivejší. Multifunkčné čalúnenie s vetracími okienkami a aj odvetrávaná vanička zvyšujú tepelný komfort malého cestujúceho. Kolesá na „gélovej“ pneumatike umožňujú ľahko prekonať každú cestu.

 • Adamex Reggio Premium 2019

  382,50 €

  Kombinovaný kočík REGGIO Premium 2018 je najnovší model kočíka od firmy Adamex. Rám sa dá zložiť do kompaktnej veľkosti. Čalúnenie na kočíku elegantne kombinuje funkčnosť a jednoduchosť. Novinkou je kvadratický tvar vaničky, ktorý je štýlový a moderný.

  na objednávku (6-8 týždňov)
 • Adamex Reggio Special Edition 2019

  380,83 €

  Kombinovaný kočík REGGIO Special Edition 2019 je najnovší model kočíka od firmy Adamex. Na výber sú konštrukcie v zlatej, tmavochrómovanej, metalickej červenej a modrej  farbe. Rám sa dá zložiť do kompaktnej veľkosti. Novinkou je kvadratický tvar vaničky, ktorý je štýlový a moderný.

  na objednávku (6-8 týždňov)
 • Adamex Reggio 2019

  374,17 €

  Kombinovaný kočík REGGIO je najnovší model kočíka od firmy Adamex. Rám sa dá zložiť do kompaktnej veľkosti. Čalúnenie na kočíku elegantne kombinuje funkčnosť a jednoduchosť. Novinkou je kvadratický tvar vaničky, ktorý je štýlový a moderný.

  na objednávku (6-8 týždňov)
 • Barletta New

  396,67 €

   Kombinovaný kočík Barleta New je premiérový model kočíka od firmy Adamex s inovačným dvojitým odpružením. Táto funkcia umožňuje ľahko prekonať: obrubníky, prahy a pod. Model vyniká svojim dynamickým a elegantným dizajnom. Moderný upevňovací systém umožňuje ľahko meniť kočík z hlbokej verzie na športový kočík alebo pripevniť autosedačku.


  na objednávku (3-30 dní)