Značky

Značky

Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Nestor

 • Moon Pastel

  na objednávku

  Moon Pastel je nápaditá farebná kolekcia kočíkov Moon. Tento moderný multifunkčný kočík má pevnú, ale ľahkú  hliníkovú konštrukciu v bielej alebo čiernej farbe, nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš, predné kolesá na podvozku sú otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku
 • Moon White Line

  na objednávku

  Moon White Line je ďalšia farebná rada kočíkov Moon. Tento moderný multifunkčný kočík má pevnú, ale ľahkú  hliníkovú konštrukciu, nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš,  predné kolesá na podvozku sú  otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku
 • Moon Grey Line

  na objednávku

  Moon Grey Line je moderný multifunkčný kočík s pevnou, ale ľahkou  hliníkovou konštrukciou. Vanička je lemovaná  ekokožou. Kočík poskytuje nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš,  predné kolesá na podvozku sú  otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku
 • Moon Rainbow

  na objednávku

  Moon Rainbow je moderný multifunkčný kočík s pevnou, ale ľahkou  hliníkovou konštrukciou. Vanička je lemovaná  ekokožou. Kočík poskytuje nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš,  predné kolesá na podvozku sú  otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku