Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Nestor

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Moon Pastel

  365,83 €

  Moon Pastel je nápaditá farebná kolekcia kočíkov Moon. Tento moderný multifunkčný kočík má pevnú, ale ľahkú  hliníkovú konštrukciu v bielej alebo čiernej farbe, nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš, predné kolesá na podvozku sú otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Moon White Line

  324,17 €

  Moon White Line je ďalšia farebná rada kočíkov Moon. Tento moderný multifunkčný kočík má pevnú, ale ľahkú  hliníkovú konštrukciu, nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš,  predné kolesá na podvozku sú  otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Moon Grey Line

  340,83 €

  Moon Grey Line je moderný multifunkčný kočík s pevnou, ale ľahkou  hliníkovou konštrukciou. Vanička je lemovaná  ekokožou. Kočík poskytuje nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš,  predné kolesá na podvozku sú  otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Moon Rainbow

  343,33 €

  Moon Rainbow je moderný multifunkčný kočík s pevnou, ale ľahkou  hliníkovou konštrukciou. Vanička je lemovaná  ekokožou. Kočík poskytuje nastaviteľnú výšku rukoväte, jednoduchý skladací mechanizmus, veľký kôš,  predné kolesá na podvozku sú  otočné. Kočík je vyrobený  v súlade s normou EN 1888.

  na objednávku (3-30 dní)