Kombinované kočíky Tako

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

 • TAKO Laret Imperial 2019

  595,83 €

  Laret Imperial 2019 je exkluzívny model s mimoriadnym zlatým alebo strieborným vzorom. Elegancia je štandardom kočíka Tako Laret Imperial. Táto nová generácia kočíkov bude luxusom nielen pre vaše dieťatko. Ktorá farebnosť bude vaším favoritom?

  na objednávku (3-30 dní)
 • TAKO Laret Classic 2019

  499,17 €

  Laret Classic 2019 je pre tých, ktorý hľadajú osvedčený a pekný kombinovaný kočík. Jednoduchý a čistý dizajn, exkluzívne spojenie ekokože a tkaniny. Laret je dobre známy svojou výbornou kvalitou a spoľahlivosťou. Rodičia, ktorí si kúpia tento kočík, získajú všetky prednosti úspešného a známeho kočíka.

  na objednávku (3-30 dní)
 • TAKO Nocturne

  364,17 €

  TAKO Nocturne  je úplne nový model kombinovaného kočíka. Kočík má jedinečný moderný dizajn. Je vybavený vynikajúcim systémom odpruženia, ktorý v kombinácii s otočnými prednými kolesami umožňujú plynulý  pohyb aj v na nerovnom teréne.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Moonlight Žakard

  330,83 €

  Kombinovaný kočík  Moonlight Žakard je ďalšou novinkou v Tako! Tento model sa vyznačuje veľmi moderným dizajnom a bohatým vybavením. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Zachováva si originálny a jedinečný vzhľad. Model je zameraný hlavne na funkčnosť s množstvom zaujímavých funkcií a riešení.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Jumper 4

  287,50 €

  Tako Jumper 4  je nadštandadný detský kombinovaný kočík. Netradičné textilné materiály a štýlová konštrukcia zabezpečujú nezameniteľný dizajn. Kočík je  možné zakúpiť ako 2-kombináciu alebo 3-kombináciu s autosedačkou. Autosedačku je možné upevniť do bázy ISOFIX.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Retro kočík Tako Dalga Lift...

  349,17 €

  Klasický kombinovaný kočík, ktorý je určený pre deti od narodenia až do 3 rokov veku. Konštrukcia umožňuje pohodlné hojdanie a príjemné, mäkké vozenie, čo je pre dieťatko veľmi upokojujúce.

  7-30 dní
 • Moonlight

  357,50 €

  Ďalšia z noviniek od firmy Tako - kočík Moonlight s plastovou vaničkou.

  7-30 dní