Kombinované kočíky Paradise Baby

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

 • Euforia Shimmer 2018

  520,83 €

  Paradise Baby Euforia Shimmer 2018 je štýlový kombinovaný kočík z ekokože v matno-lesklej úprave. Kočík má vaničku a športovú sedačku. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Magnetico Slim 2018

  410,00 €

  Novinka od Paradise Baby. Kombinovaný kočík Magnetico Slim 2018 je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Magnetico

  466,67 €

  Paradise Baby Magnetico je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  skladom (do 3 dní)
 • Melody

  405,83 €

  Paradise Baby Melody je zaujímavý kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Euforia

  512,50 €

  Paradise Baby Euforia je štýlový kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou. Do konštrukcie kočíka sa dá pomocou adaptérov pripevniť aj autosedačka (vajíčko) Kite. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)