Hlboké kočíky Paradise Baby

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre

 • Hlboký kočík Magnetico

  254,17 €

  Magnetico od firmy Paradise baby je moderný vaničkový/hlboký kočík. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť. Do konštrukcie je možné pripevniť aj autosedačku Kite od narodenia do 13 kg.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Hlboký kočík Melody

  229,17 €

  Melody je vaničkový/ hlboký kočík od firmy Paradise Baby. Je to moderný kočík, ktorý neobsahuje športovú sedačku. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Strieška účinne chráni pred dažďom alebo slnkom. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Hlboký kočík Euforia

  295,00 €

  Paradise Baby Euforia je hlboký/vaničkový model moderného kočíka. Vanička je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín. Mäkký matrac poskytuje dieťatku optimálny komfort počas prvých mesiacov. Strieška účinne chráni pred dažďom alebo slnkom. Stabilný rám je vybavený systémom, ktorý eliminuje vibrácie počas jazdy a zabezpečuje bezpečnosť.

  na objednávku (3-30 dní)