Nové produkty

Nové produkty

Kategórie

Kategórie

Skejty ku kočíkom

Skejtík/plošina/stúpadlo pre staršieho súrodenca je praktický doplnok ku kočíku. Jednoduchým mechanizmom sa pripevňuje na konštrukciu. Niektoré skejtíky majú navyše pohodlné sedadlo, keď je dieťa unavené pri dlhších prechádzkach.

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek
 • Stupienok ku kočíku Neo Concord 2018

  74,99 €

  Stupienok pre kočíky Concord Neo. - jednoduché pripojenie ku kočíku - stupienok s protišmykovou úpravou pre väčšiu stabilitu - pevné manévrovateľné dvojkoliesko

  Na externom sklade
 • BuggyBoard™ Maxi + sedadlo

  102,50 €

  Stúpadlo/plošina/skejtík so sedadlom je vhodné pre deti od 2 do 6 rokov s váhou do 20 kg. BuggyBoard ™ Maxi + sedadlo má veľkú nášľapnú plochu s protišmykovou úpravou, vynikajúce odpruženie, skvelý design a dostatočnú vzdialenostť nášľapnej plochy od zeme, je bezpečný a praktický. Dieťa pohodlne sedí na sedadle.

  Na externom sklade
 • BuggyBoard™ Maxi

  58,33 €

  Stúpadlo/plošina/skejtík ku kočíku pre deti od 2 do 6 rokov s váhou do 20 kg. BuggyBoard ™ Maxi  má veľkú nášľapnú plochu s protišmykovou úpravou, vynikajúce odpruženie, skvelý design a dostatočnú vzdialenostť nášľapnej plochy od zeme, je bezpečný a praktický. Dieťa stojí na stúpadle medzi vašimi pažami, ktoré zaisťujú jeho bezpečnosť aj na vysoko frekventovaných miestach.

  Na externom sklade
 • BuggyBoard™ Mini

  47,50 €

  Stúpadlo/plošina/skejtík ku kočíku pre deti od 2 do 6 rokov s váhou do 20 kg. BuggyBoard ™ Mini je bezpečný a praktický. Dieťa stojí na stúpadle medzi vašimi pažami, ktoré zaisťujú jeho bezpečnosť aj na vysoko frekventovaných miestach. Keď je dieťa unavené, stúpadlo bude vaším pomocníkom.

  Na externom sklade
 • Mr.Buggy- stupienok za kočík

  100,00 €

  Mr. Buggy  je univerzálny stupienok/ skate board, ktorý je možné pripevniť na kočík. Je to praktický skejtík pre staršieho súrodenca s prídavným sedadlom pre ešte väčšie pohodlie.

  Na externom sklade