Kombinované kočíky Espiro

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre

 • Espiro Next Manhattan

  465,83 €

  Kombinovaný kočík Espiro Next  MANHATTAN je najlepší produkt v rodine NEXT. Všestranný, pretože je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a očakávaniam aj tých najnáročnejších rodičov. Vyznačuje sa vysoko kvalitnými materiálmi, bohatou výbavou, moderným dizajnom, módnymi farbami a mnohými technickými a funkčnými riešeniami, ktoré robia z tohto kočíka unikátny model.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Espiro Next Avenue

  452,50 €

  Kombinovaný kočík Espiro Next  Avenue je univerzálny kočík, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a očakávaniam náročných rodičov. Vyznačuje sa vysoko kvalitnými materiálmi, bohatou výbavou, moderným dizajnom, módnymi farbami a mnohými technickými a funkčnými riešeniami, ktoré umožňujú bezpečné a príjemné prechádzky pre rodičov a deti.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Espiro Next

  415,83 €

  Kombinovaný kočík Espiro Next je všestranný, pretože je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a očakávaniam aj tých najnáročnejších rodičov. Je charakterizovaný vysoko kvalitnými materiálmi, bohatým vybavením, moderným dizajnom, módnymi farbami a množstvom technických a funkčných riešení.

  na objednávku (3-30 dní)