Kombinované kočíky Bebetto

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

Aktívne filtre

 • Bebetto Torino Si 2019

  407,50 €

  Kočík Bebetto Torino 2019 je exkluzívny model  značky Bebetto. Vyznačuje sa jemnou siluetou, zlatou alebo medenou konštrukciou. Pri kočíku Torino sa môžete spoľahnúť na pohodlný rám s odpružením, ktorý znižuje vibrácie prenášané na konštrukciu. Kolieska Flexy Wheels umožňujú pohodlnú prepravu a nepotrebujú nafukovanie. Možnosť skladania na kompaktnú veľkosť oceníte napríklad pri preprave v aute.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto Luca VERO 2019

  340,83 €

  Nová Luca VERO 2019 je skvelý dôkaz, že môžete kombinovať multifunkčnosť s elegantným dizajnom. Jednofarebné čalúnenie  je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú elegantný dizajn. Plastové dno vaničky je čalúnené, čím kočík určite vyniká vo svojej triede. Nízka hmotnosť a možnosť zložiť rám spolu so športovou sedačkou sú vhodné pre ľudí hľadajúcich funkčné riešenia.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto Luca PRO 2019

  357,50 €

  Nová Luca PRO 2019 je v prvom rade elegantná. Jednofarebné čalúnenie z ekokože je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú elegantný dizajn. Plastové dno vaničky je čalúnené, čím kočík určite vyniká vo svojej triede. Príručná taška nielenže vyzerá skvele, ale je tiež veľmi priestranná. Nízka hmotnosť a možnosť zložiť rám spolu so športovou sedačkou sú vhodné pre ľudí hľadajúcich funkčné riešenia.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto Luca 2018

  331,67 €

  Nová Luca je skvelý dôkaz, že môžete kombinovať multifunkčnosť s elegantným dizajnom. Atraktívne čalúnenie v tlmených farbách  s prvkami v hnedej eko-koži, zaujme svojím jedinečným vzhľadom. Nízka hmotnosť a možnosť zložiť rám spolu so športovou sedačkou je riešenie pre ľudí hľadajúcich funkčné riešenia.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto Holland 2018

  312,50 €

  Najnovšia verzia kočíka Holland 2018 má nielen zaujímavý dizajn, ale aj rozšírenú funkčnosť. Široká sklápacia strieška, pohodlný skladací systém alebo inovatívna nákupná taška - to všetko je v súlade s očakávaniami náročných rodičov.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto Bresso 2018

  377,50 €

  Bresso je kombinovaný kočík, v ktorom sa spája elegancia s moderným dizajnom. Zaujímavá kombinácia látok v spojení s eko-kožou, originálny tvar, vanička zakončená hliníkovým profilom, to všetko priťahuje pozornosť. Ku vaničke a športovej sedačke je možné dokúpiť aj autosedačku.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Tito S-Line

  404,17 €

  Kočík Tito S-Line má jedinečný dizajn. Nová kolekcia S-Line má bielu konštrukciu a atraktívnu bielu prešívanú ekokožu. Kočík sa dá zložiť ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Bebetto Murano

  355,83 €

  Murano  je kombinovaný kočík určený pre náročných veľkých i malých užívateľov.Tento model sa vyznačuje kombináciou moderného dizajnu a vysokej funkčnosti.

   
  7-30 dní
 • Bebetto Torino 2019

  357,50 €

  Kočík Torino je exkluzívny model  značky Bebetto. Vyznačuje sa jemnou siluetou, bielou alebo čiernou konštrukciou a plastovými dielmi vo farbe rámu. Je šitý so zaujímavej tkaniny v kombinácii s eko-kožou.

  7-30 dní
 • Bebetto Vulcano 2018

  282,50 €

  Vulcano je ľahký kombinovaný kočík , pri ktorom výrobca skombinoval najnovšie technológie s novými módnymi tkaninami. Model je vybavený plastovým dnom vo vaničke, ktoré sa ľahko udržiava v čistote.


  7-30 dní