Nové produkty

Nové produkty

Zoznam produktov značky Espiro

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek
 • Magic Scandi

  138,33 €

  Kočík ESPIRO MAGIC SCANDI je mimoriadne ľahko ovládateľný kočík pre deti, ktoré dokážu sedieť stabilne. Je malý a je ľahké ho zložiť do kompaktného rozmeru. Zapadne aj do kufra auta, takže je ideálny pre cestovanie. Atraktívne prešívanie, tlmené farby a prvky z ekokože vytvorili jedinečný produkt v ponuke Espiro pre rok 2018.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Sonic Air

  199,92 €

  Novinka 2018! Špičkový model Espiro Sonic Air na nafukovacích kolesách. Pohyblivý mestský kočík prispôsobený očakávaniam rodičov. Bol navrhnutý tak, aby uľahčoval každodenné fungovanie. Rýchle a jednoduché skladanie jednou rukou je jednou z najväčších výhod kočíka. Výstelka z priedušnej tkaniny znamená, že dieťa v kočíku je vybavené neustálym komfortom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Espiro Omega FX

  95,83 €

  Bezpečnosť je prioritou. Vďaka systému isofix dosahuje autosedačka Omega FX výnimočnú stabilitu a jej montáž je veľmi jednoduchá. Autosedačka je určená pre hmotnostnú skupinu ll/lll od 15-36 kg. Má zabudované úchyty do ISOFIXu v aute.  Na externom sklade
 • Espiro Gamma FX

  80,00 €

  Správne namontovaná autosedačka je podstatou bezpečnosti pri jazde. Gamma FX vďaka unikátnemu súčasnému nastaveniu opierky hlavy a bočných stien poskytuje maximálne pohodlie.

  Autosedačka je určená pre skupinu ll/lll od 15-36 kg váhy dieťaťa, do auta sa upína do systému ISOFIX.


  Na externom sklade
 • Espiro Next Manhattan

  465,83 €

  Kombinovaný kočík Espiro Next  MANHATTAN je najlepší produkt v rodine NEXT. Všestranný, pretože je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a očakávaniam aj tých najnáročnejších rodičov. Vyznačuje sa vysoko kvalitnými materiálmi, bohatou výbavou, moderným dizajnom, módnymi farbami a mnohými technickými a funkčnými riešeniami, ktoré robia z tohto kočíka unikátny model.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Espiro Next Avenue

  452,50 €

  Kombinovaný kočík Espiro Next  Avenue je univerzálny kočík, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a očakávaniam náročných rodičov. Vyznačuje sa vysoko kvalitnými materiálmi, bohatou výbavou, moderným dizajnom, módnymi farbami a mnohými technickými a funkčnými riešeniami, ktoré umožňujú bezpečné a príjemné prechádzky pre rodičov a deti.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Espiro Next

  415,83 €

  Kombinovaný kočík Espiro Next je všestranný, pretože je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám a očakávaniam aj tých najnáročnejších rodičov. Je charakterizovaný vysoko kvalitnými materiálmi, bohatým vybavením, moderným dizajnom, módnymi farbami a množstvom technických a funkčných riešení.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Sonic

  166,58 €

  Sonic je obratný mestský športový kočík na každodenné používanie. Priedušný materiál výstelky kočíka zabezpečuje stály komfort pre dieťatko.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Espiro Active

  98,33 €

  Espiro Active je golfový kočík  vhodný pre deti od 6 mesiacov. Skvelá voľba pre aktívnych rodičov a ich detičky.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Magic Style

  150,00 €

  Športový kočík Magic Style je nová, limitovaná séria obľúbeného kočíka. Kočík má originálne vzory a farebnosti. Je určený pre deti od 6 mesiacov (do 15 kg váhy dieťaťa). Pohodlie v kombinácii s atraktívnym vzhľadom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Shine

  141,67 €

  NOVINKA 2017! Pohodlný kočík nemusí byť ťažký - nový kočík v ponuke Espiro.

  7-30 dní
 • Energy

  99,17 €

  Dobrá voľba, keď hľadáte ľahký kočík na každodenné prechádzky. Má pohodlné skladanie ako golfový kočík. Je praktický za všetkých podmienok.


  7-30 dní
 • Espiro Nano

  105,83 €

  Dynamický a moderný kočík s extrémne rýchlym systémom skladania a priestranným košíkom je dokonalým spoločníkom na prechádzkach.  Doručenie od 7 do 30 dní
 • Kappa 2017

  115,83 €

  Kappa je komfotná a pohodlná detská autosedačka ktorá je určená pre deti, ktoré sa nachádzajú v hmotnostnej skupine 1, 2 alebo 3 (9-36 kg).

  7-30 dní
 • Delta

  107,50 €

  Autosedačka určená pre hmotnostnú skupinu 0/1/2 (od 0 do 25 kg).

  7-30 dní