Detské kočíky Anex

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

 • Anex®Cross Discovery...

  540,83 €

  Elegantný vzhľad kombinovaného kočíka Anex® Cross Discovery Edition 2018 vytvára nielen jeho dizajn, exkluzívne eko materiály, ale aj funkcionalita a praktickosť. Moderná eko-koža odoláva chladu aj teplotám. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex® Discovery Edition 2018

  470,83 €

  Anex® Discovery Edition 2018 je nová séria vyhľadávaného kočíka. Kompaktný a ľahký kombinovaný kočík, ideálny pre rozľahlé metropoly aj menšie mestečká. Použitie ekologických materiálov a využitie najnovších technológií garantujú bezpečnosť dieťatka. Harmónia klasickej tradície a švajčiarského dizajnu. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex® Vogue 2018

  474,17 €

  Anex® Vogue 2018 je limitovaná séria obľúbeného kočíka. Kompaktný a ľahký kombinovaný kočík, ideálny pre rozľahlé metropoly aj menšie mestečká. Použitie ekologických materiálov a využitie najnovších technológií garantujú bezpečnosť dieťatka. Harmónia klasickej tradície a švajčiarského dizajnu. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex® Sport Basic...

  457,50 €

  Anex® Sport Basic Collection 2018 je nová kolekcia obľúbeného kočíka. Kompaktný a ľahký kombinovaný kočík, ideálny pre rozľahlé metropoly aj menšie mestečká. Použitie ekologických materiálov a využitie najnovších technológií garantujú bezpečnosť dieťatka. Harmónia klasickej tradície a švajčiarského dizajnu. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Anex®Cross 2018

  487,50 €

  Elegantný vzhľad kombinovaného kočíka Anex® Cross vytvára nielen jeho dizajn, exkluzívne eko materiály, ale aj funkcionalita a praktickosť. Moderná eko-koža odoláva chladu aj teplotám. Najmodernejšie materiály sú  šetrné k životnému prostrediu.

  na objednávku (3-30 dní)