Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Colibro

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
 • Kombinovaný kočík Colibro Onemax 2020

  149,17 €

  Kombinovaný kočík ONEMAX od COLIBRO je neštandardný multifunkčný kočík vo verzii 2 v 1 alebo 3 v 1 (s autosedačkou COLIBRO 0+). Vďaka inovatívnemu systému premeny vaničky na športové sedadlo sa nemusíte rozhodovať, s ktorou verziou kočíka pôjdete na prechádzku. Využijete to najmä vtedy, keď je vaše dieťa ešte malé a často zaspáva v kočíku. Ak dieťatko zaspí v športovom sedadle, transformácia sedadla na vaničku znamená iba tri pohyby bez toho, aby sa dieťa prebudilo. Po prebudení môžete vaničku zmeniť späť na športové sedadlo rovnako rýchlo. Toto riešenie má ešte jednu nepopierateľnú výhodu: cena sady 2 v 1 je v porovnaní s kočíkmi so samostatnou vaničkou a športovým sedadlom nižšia.

 • Športový kočík Colibro Novel 2020

  93,33 €

  NOVEL od COLIBRO je športový kočík v modernom štýle. Odlišuje od ostatných kočíkov nie len vzhľadom, ktorý je jedinečný, ale aj poloautomatickým skladacím systémom jednou rukou. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť súčasne dve tlačidlá a kočík je zložený. NOVEL je možné umiestniť vo zvislej polohe a výsuvná rukoväť a automatický zámok umožňujú nosenie v jednej ruke. Vďaka systému DUAL FOLD je kočík NOVEL vysoký a pohodlný kočík a po zložení mimoriadne kompaktný. Ďalšou výhodou je veľmi nízka hmotnosť 6,3 kg.

  Na externom sklade
 • Športový kočík Colibro Clip 2020

  93,33 €

  Športový kočík Clip 2020 pochádza od značky Colibro. Je to inovatívny, ultra ľahký kočík novej generácie. Prečo je taký výnimočný? Vďaka dvojitému systému Dual Fold je kočík CLIP vysoký a pohodlný. Ďalšou výhodou je systém skladania jednou rukou, stojaca pozícia po zložení.Vďaka tomu máte voľnú ruku a môžete ňou držať svoje dieťa.