Značky

Značky

Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Camarelo


 • Kombinovaný kočík Camarelo Maggio 2019

  na objednávku
  Kombinovaný kočík MAGGIO dáva dieťatku radosť z objavovania sveta a rodičom potešenie z prechádzky s jedinečným kočíkom. Model má množstvo funkcií pre dokonalé pohodlie detí všetkých vekových kategórií od novorodenca až po batoľa. MAGGIO odráža znalosť súčasných farebných trendov a najnovších technológií, kombinuje vysokú kvalitu, funkčnosť a moderný dizajn. Obzvlášť pozoruhodná je elegantná vanička s jemným priestorovým vzorom.
 • Camarelo Lupus 2018

  na objednávku

  Kombinovaný kočík Lupus - to je moderný dizajn. Kľúčom k úspechu kočíka LUPUS je skutočnosť, že je vyladený do najmenších detailov a je mimoriadne odolný. LUPUS si zaslúži uznanie vďaka vynikajúcemu pomeru kvality a ceny.Je synonymom pre štýl a funkčnosť v moderných vzoroch  a módnych farbách sezóny 2018/2019. 

  na objednávku
 • Camarelo Neso 2018

  na objednávku

  Kombinovaný kočík Neso sa vyznačuje veľmi zaujímavým vzhľadom, zaujímavými farbami a - čo je veľmi dôležité - osobitný dôraz sa kladie na bezpečnosť. NESO bol navrhnutý tak, aby sa prispôsobil všetkým potrebám dieťaťa a rodičov - dieťa dostane plný komfort a rodič - jednoduchú obsluhu a príjemné prechádzky s kočíkom v modernom štýle.

  na objednávku
 • Camarelo Sudari 2018

  na objednávku

  Kombinovaný kočík Camarelo Sudari 2018. Unikátnou vlastnosťou tohto najnovšieho modelu je nová, prehĺbená vanička pokrytá vysoko kvalitnou eko-kožou. Bočná časť rámu, ktorá je zdobená eko kožou v rôznych farbách, dáva kočíku extra vzhľad.

  na objednávku
 • Canillo

  na objednávku

  Kombinovaný kočík Canillo vychádza z potrieb rodičov a detí. Inšpiráciou pri vytváraní tohto modelu a jeho hlavnými výhodami sú vysoký štandard a originálny dizajn. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, vyniká veľmi moderným dizajnom, bohatým vybavením a zaujímavými farbami.

  na objednávku
 • Piro

  na objednávku

  Detský kombinovaný kočík Piro je v módnych odtieňoch šedej s pridaním 8 doplnkových farieb. Modré nebo, ohnivo červená, tyrkysová krištáľovo čistá voda, zelené hory a biele ľadovce  boli inšpiráciou pre  novú kolekciu kočíkov Camarelo.

  na objednávku
 • Sirion ECO 2017/2018

  na objednávku

  Kombinovaný kočík Sirion X 2017/2018 je v elegantnom prevedení z ekokože. Má ľahkú, pri poskladaní kompatnú konštrukciu. Kočík je  možné zakúpiť ako 2-kombináciu alebo 3-kombináciu s autosedačkou.

  na objednávku
 • Sirion X 2017/2018

  na objednávku

  Detský kombinovaný kočík Sirion X 2017/2018 je štvorkolesový kočík s ľahkou, kompatnou konštrukciou. Kočík je  možné zakúpiť ako 2-kombináciu alebo 3-kombináciu s autosedačkou.

  na objednávku
 • Carmela 2017/2018

  na objednávku

  Detský kočík Camarelo Carmela v malebných farebných kombináciách, ktorý je možné zakúpiť ako 3-kombináciu alebo 2-kombináciu.

  na objednávku
 • Sevilla 2017/2018

  na objednávku

  Detský kombinovaný kočík Camarelo Sevilla je novinka roku 2017.Kočíky zn. Camarelo v sebe spájajú  bezpečnosť, priestornú vaničku, jednoduchú manipuláciu, moderný dizajn a bohatú výbavu. Kočík je možné zakúpiť ako 2-kombináciu alebo 3-kombináciu s autosedačkou.

  na objednávku
 • Carera New

  na objednávku

  Detský kombinovaný kočík Carera New v sebe spája moderný dizajn, jednoduché a pohodlné používanie. Zaisťuje bezpečie a komfort pre dieťatko. Kočík je možné zakúpiť ako 2-kombináciu alebo 3-kombináciu s autosedačkou.

  na objednávku