Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Bexa

 • Bexa Fresh Light

  296,67 €

  Vaničkový kočík Bexa Fresh Light so samostatnou vaničkou je určený pre veľmi náročných rodičov. Počas používania vaničky (zvyčajne 7-8 mesiacov) sa môžu rozhodnúť, či chcú dokúpiť športovú sedačku z kočíka Bexa Fresh Light alebo iný športový kočík. Do konštrukcie je možné pripevniť aj autosedačku Kite od narodenia do 13 kg v sivej alebo čiernej farbe.

  na objednávku
 • Bexa Fresh

  296,67 €

  Kočík Bexa Fresh so samostatnou vaničkou je ideálnym riešením pre rodičov, ktorí ešte nevedia,  aký by chceli mať športový kočík. Počas používania vaničky (zvyčajne 7-8 mesiacov) sa môžu rozhodnúť, či chcú dokúpiť športovú sedačku z kočíka Bexa Fresh alebo iný športový kočík. Do konštrukcie je možné pripevniť aj autosedačku Kite od narodenia do 13 kg v sivej alebo čiernej farbe.

  na objednávku
 • Bexa Ideal New 2017

  349,92 €

   Kombinovaný kočík Bexa Ideal New je v nových módnych farbách a materiáloch. Kočík sa dá zoskladať ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku
 • Bexa Chrom

  349,92 €

   Kombinovaný kočík Bexa Chrom 2017 v elegantnej čiernej farbe. Kočík sa dá zoskladať ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku
 • Bexa ULTRA

  349,92 €

  Kombinovaný kočík Bexa ULTRA je elegantný a nadčasový. Moderný vzhľad a funkčnosť sú hlavné výhody tohto kočíka. Kočík sa dá zoskladať ako dvojkombinácia 2 v 1 alebo trojkombinácia s autosedačkou 3 v 1.

  na objednávku
 • Bexa CUBE

  349,92 €

  Kombinovaný kočík Bexa Cube má moderný dizajn, originálny materiál a farbu. Je v štyroch módnych farbách v kombinácii s mäkkou eko-kožou. Kočík sa dá zoskladať ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku
 • Bexa D'ANGELA

  349,92 €

  Kombinovaný kočík Bexa D'ANGELA je elegantný a nadčasový. Moderný vzhľad a funkčnosť sú hlavné výhody tohto kočíka. Kočík sa dá zoskladať ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku
 • Bexa Ideal New

  349,92 €

   Kombinovaný kočík Bexa Ideal New je v módnych farbách a materiáloch. Kočík sa dá zoskladať ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia s autosedačkou.

  na objednávku