Kategórie

Kategórie

Zoznam produktov značky Baby Active

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek
 • Kombinovaný kočík Baby Active Musse 2020

  449,17 €

  BabyActive Musse je najnovšia kolekcia kombinovaných kočíkov vytvorená pre rodičov, ktorí si cenia pohodlie, vzhľad v súlade s najnovšími módnymi trendmi a štýlovými detailami. Mousse určite splní očakávania aj tých najnáročnejších rodičov.

  Na externom sklade
 • Kombinovaný kočík BabyActive Chic 2019

  374,17 €
  Chic 2019 - táto nová kolekcia kombinovaných kočíkov sprevádza vaše dieťatko od útleho veku. Žakárové tkaniny v kombinácii s metalizovanými kožami vytvárajú súpravu s nadčasovým elegantným dizajnom. Kočíky série Chic sú mimoriadne flexibilné a pútavé. Moderné farby a dizajn v kombinácii s veľkými gélovými pneumatikami na prvotriednom zadnom odpružení, ktoré funguje vo všetkých podmienkach, vytvára skvelý vizuálny zážitok aj pre tých najnáročnejších. Každý doplnok ku kočíku, ako aj priestranná taška sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi. Kočík sa môže poskladať ako dvojkombinácia 2 v 1, trojkombinácia s autosedačkou 3 v 1 alebo štvorkombinácia s bázou Isofix 4 v 1.
  Na externom sklade
 • Kombinovaný kočík BabyActive Exclusive 2019

  382,50 €
  Kombinovaný kočík BabyActive Exclusive 2019 zaisťuje najvyššie bezpečnostné štandardy, najvyššiu kvalitu spracovania a inovatívne technologické riešenia, zabezpečujúce plný komfort pri používaní. Kočík je viacfunkčný a dá sa poskladať ako dvojkombinácia 2 v 1, trojkombinácia s autosedačkou 3 v 1 alebo štvorkombinácia s bázou Isofix 4 v 1.
  Na externom sklade
 • Mommy Summer 2018

  340,83 €

  Kombinovaný kočík BabyActive Mommy je štýlový kočík s výraznými farebnými kombináciami. Kočík sa dá zakúpiť ako dvojkombinácia 2 v 1 alebo trojkombinácia s autosedačkou 3 v 1.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Mommy 2018

  290,83 €

  Kombinovaný kočík BabyActive Mommy je štýlový kočík s príjemnými farebnými kombináciami. Kočík sa dá zakúpiť ako dvojkombinácia 2 v 1 alebo trojkombinácia s autosedačkou 3 v 1.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Shell Prestige 2017

  324,17 €

  Kombinovaný kočík Shell Prestige 2017 má originálny ornamentálny vzor na plastovej vaničke. Kočík je viacfunkčný a dá sa poskladať ako dvojkombinácia, trojkombinácia s autosedačkou alebo štvorkombinácia s bázou Isofix.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Retro kočík Ballerina Heritage 2017

  283,33 €
  • Ballerina Heritage je exkluzívny klasický
  • kombinovaný kočík s vaničkou a športovou sedačkou s možnosťou pripnutia autosedačky do konštrukcie kočíka. Tento model je konštrukčne zmodernizovaný, má užší rám, polkruhovú plastovú vaničku a je ušitý z vysoko kvalitných materiálov v kombinácii s ekokožou.
 • Twinny

  391,67 €

  Moderný súrodenecký/dvojičkovský kočík Twinny od firmy Baby Active. Časti kočíka sa dajú do konštrukcie upevniť v smere alebo proti smeru jazdy.

  7-30 dní