Filtrovať podľa

Značka

Značka

Nové produkty

Nové produkty

Rukávniky na kočík

Rukávniky na kočík

Rukavice/ rukávniky na kočík sú praktický zimný doplnok ku kočíku. Chránia ruky pred chladom a mrazom. Oproti bežným rukaviciam ich výhoda je, že ruky sú jednoducho hneď voľné. Vnútro je z teplého fleesu, ovčieho rúna alebo iného hrejivého materiálu. V ponuke sú 2 typy: 1. typ -  jeden väčší rukávnik alebo  2. typ -  dve samostatné rukavice. Niektoré majú navyše teplú a štýlovú kožušinku.

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

 • Rukavice na kočík Lara Golf...

  7,92 €

  Rukavice Lara Golf plus od firmy Esito sú výborný zimný doplnok vášho kombinovaného kočíka alebo golfového kočíka. Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý chráni vaše ruky pred chladom, vetrom a dažďom. Vnútorná výplň  je výrazne hrejivejšia než bežne používaný polar alebo fleece, navyše je príjemný na ruky.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Rukavice na kočík Golf Magna

  10,33 €

  Rukavice Golf Magna od firmy Esito sú výborný zimný doplnok vášho kombinovaného kočíka alebo golfového kočíka. Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý chráni vaše ruky pred chladom, vetrom a dažďom. Vnútorná výplň  je výrazne hrejivejšia než bežne používaný polar alebo fleece, navyše je príjemný na ruky.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Rukavice Euro-Cart

  9,17 €

  Teplé rukavice na kočík. Sú vhodné najmä na kočíky zn. Euro-Cart alebo EasyGo, ale svojim univerzálnym zapínaním aj na iné kombinované, športové a golfové kočíky.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Rukavice Softshell Limited

  16,67 €

  Rukavice Softshell - rukávnik ku kočíkom. Vďaka softshellu je priepustnosť iba smerom von. Moderný a praktický doplnok, ktorý ochráni ruky pred chladom, vetrom a dažďom. Čierno-biele rukávniky s farebnou stálosťou a snehobielou výplňou Lara.

  skladom do 4 pracovných dní
 • Rukavice Softshell

  14,17 €

  Rukavice Softshell - rukávnik ku kočíkom. Vďaka softshellu je priepustnosť iba smerom von. Moderný a praktický doplnok, ktorý ochráni ruky pred chladom, vetrom a dažďom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Rukavice Lara

  8,75 €

  Rukavice Lara - rukávnik ku kočíkom. Je to moderný a praktický doplnok, ktorý ochráni ruky pred chladom, vetrom a dažďom.

  na objednávku (3-30 dní)
 • Rukavice-rukávnik

  9,33 €

  Univerzálne rukavice, ktoré sú určené na kočíky a sánky

  7-30 dní